Akcja promocyjna

Gwarantowana dostawa przed Świętami

Gwarantowana dostawa przed Świętami w ebutik.pl!

Wiemy, że w przedświątecznym pędzie nie sposób pamiętać o wszystkim. Jeśli zależy Ci na szybkiej dostawie zamówienia jeszcze przed Świętami, pamiętaj, aby złożyć zamówienie w odpowiednim czasie. Podpowiadamy, w jaki sposób dokonać zakupów w naszym sklepie, aby zamówione produkty towarzyszyły Ci w oczekiwaniu pierwszej gwiazdki.

KIEDY NALEŻY ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE?

Zamówienia realizujemy na bieżąco, a wysyłka odbywa się w ciągu 24 godzin, licząc od momentu zaksięgowania wpłaty. Gwarantujemy wysyłkę zamówienia tego samego dnia, o ile zostanie ono złożone do godz. 10:00. Po tym czasie nie możemy zagwarantować wysyłki w tym samym dniu roboczym, choć nasz Dział Logistyki dwoi się i troi, aby przekazać jak najwięcej paczek również z zamówieniami złożonymi po 10:00. Aby paczka trafiła do Ciebie jeszcze przed Świętami, ostateczny termin na zakupy to środa 21 grudnia 2022 (do godz. 10:00).

W JAKI SPOSÓB OPŁACIĆ ZAMÓWIENIE?

Najpewniejszy sposób na gwarancję dostawy przed Świętami to zamówienie z płatnością przy odbiorze. Kurierzy DHL, z którymi współpracujemy, w większości przypadków posiadają przy sobie terminal do obsługi kart płatniczych, dzięki czemu za zamówienie zapłacisz wygodnie kartą podczas odbioru przesyłki. Jeśli zależy Ci na czasie i jednocześnie nie chcesz opłacać zamówienia przy odbiorze, rekomendujemy płatność przelewem automatycznym za pośrednictwem PayU. Dedykowany operator obsługujący płatności natychmiast przekaże informację, że zamówienie zostało opłacone, a my będziemy mogli zrealizować wysyłkę.

EBUTIK.PL – GWARANCJA DOSTAWY PRZED ŚWIĘTAMI

Podsumowując: jeśli wybierzesz płatność przelewem automatycznym (PayU) lub płatność przy odbiorze i złożysz swoje zamówienie do godz. 10:00 we środę 21 grudnia 2022, przesyłka trafi w Twoje ręce jeszcze przed Świętami. Dostawy możesz spodziewać się już we czwartek 22 grudnia lub najpóźniej w piątek 23 grudnia.


Mamy nadzieję, że to będą udane Święta. Życzymy wszystkiego pięknego!
Zespół eButik.plUWAGA! W wigilię Bożego Narodzenia (sobota 24 grudnia) współpracujący z nami Kurierzy DHL nie realizują dostaw przesyłek.

Nasz Dział Obsługi Klienta nie pracuje w tym dniu. Konsultanci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-17:00 pod numerem telefonu (22) 290 1080 oraz mailowo pod adresem bok@ebutik.pl. Kolejny dzień naszej dostępności to wtorek 27.12.2022 od godziny 08:00.

pixel