Akcja promocyjna

Poznaliśmy Miss Lata 2011!

Plebiscyt na Miss Lata 2011 przechodzi do historii. Zwyciężczynią została Kinga Krygier - licealistka z Połosek Nowych. Otrzymała ona 32,7% głosów czytelników.

W nagrodę Krygier pojedzie na wycieczkę do Chorwacji ufundowaną przez Biuro Podróży Mario Presto. Dodatkowo laureatka otrzymała tytuł Miss Foto przyznany przez studio Qart Łukasza Kuczyńskiego.

Pierwszą wicemiss została Joanna Gagucka. Otrzymała ona bon na zakupy w Bialconie o wartości 500 zł. Trzecie miejsce uzyskała Angelika Grochowska, która otrzymała nagrodę od firmy Butik.


W głosowaniu redakcji na Twarz Biała24 zwyciężyła Aneta Tomaszuk. Jej wizerunek będzie częścią kampanii reklamowej naszego portalu.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w Bialcon Clubie. Lokal wypełnił się do ostatniego miejsca - rozstrzygnięcia obserwowało prawie sto osób. Przez całe popołudnie kandydatki były przygotowywane przez Magdalenę Osmulską z MOK. Zaprezentowały się one w strojach z nowej kolekcji Bialconu oraz Butiku.

Prezentacje przeplatały koncert Tubasa Składowskiego oraz występy finalistów konkursu Bialski Talent.

Nagrody ufundowały ponadto Avon, studio dekoracji i aranżacji Carmen-flor, kwiaciarnia Frezja i Studio Fryzjerskie Ocean Urody w Hotelu Delfin. Patronat medialny objęły pulsmiasta.tv oraz Gazeta Ogłoszeniowa. Patronem honorowym był wiceprezydent miasta Waldemar Godlewski.


Kinga Krygier (w środku) tuż po ogłoszeniu werdyktu (fot. Michał Laudy)
Autor: Michał Laudy
Data: 2011-09-10, 01:07

zródlo: http://biala24.pl/?id=Informacje&x=7172

pixel