Akcja promocyjna

ebutik butik bluzki torby bluzy torebki koszule spodnie

Nerki – dzięki nim nic się nie zgubi

 

Nerki to niewielkie torby, które nosi się przewiązane wokół pasa. Dzisiejsze nerki mają specjalne zapięcia, które ułatwiają umieszczenie ich na właściwym miejscu i dopasowanie do obwodu dziecka. Nerki to małe, ale bardzo pojemne torby. W ich wnętrzu można zmieścić wszystkie potrzebne na co dzień drobiazgi. Wszystkie rzeczy do szkoły na pewno by tam nie weszły. Od tego są przecież tornistry i plecaki. Jednak one nie zawsze mają tyle przegródek, ile dziecko potrzebuje. Właśnie dlatego warto kupić dziecku nerki, w których będzie mogło schować najbardziej osobiste przedmioty. Będzie to legitymacja szkolna, klucze od domu czy telefon komórkowy. Chowając te rzeczy do szkoły do nerki, dziecko nie będzie poświęcało dodatkowego czasu na szukanie. Zawsze znajdą się one w tym samym miejscu. Nerki są niewielkie, dlatego nie trzeba będzie przeszukiwać wielkich kieszeni przed wejściem do domu. Dziecko też szybko odbierze telefon od rodziców. Nerki bowiem mają jeszcze jedną, niepodważalną zaletę. Oprócz tego, że są niewielkie i jednocześnie pojemne, są zawsze przy dziecku. Chłopczyk może grać z nimi w piłkę, dziewczynka skakać w klasy. Najbardziej wartościowe przedmioty wynoszone z domu będą dzięki temu bezpieczne. Nerki nauczą dziecko odpowiedzialności za swoje rzeczy do szkoły. Tak więc w szkole przydadzą się nie tylko tornistry i plecaki, ale także nerki. Te artykuły szkolne dzieci będą mogły użytkować również po zakończeniu zajęć w szkole. Przydadzą się do zabrania na trening oraz wizyty u babci. Nerki dziecko będzie mogło także wziąć ze sobą na wakacje. Nie będą przeszkadzały tak jak duże i ciężkie plecaki, a zapewnią dzieciom miejsce do przechowywania. Od biedy do nerki można włożyć również kanapkę. Te niewielkie torby są dostępne w sklepie ebutik.pl w dziale artykuły szkolne. Dziewczynki odnajdą tam wzory, które przyciągną ich uwagę. Dla chłopców również znajdą się ciekawe fasony. Rodzice z kolei na pewno zwrócą uwagę na cenę. Ona w sklepie ebutik.pl jest bardzo przystępna. Nie oznacza to w żadnym wypadku, że nerki są niskiej jakości. Wręcz przeciwnie, odpowiednio użytkowane artykuły szkolne, mogą posłużyć przez długie lata.

 

Saszetki – niewielkie, ale pojemne

 

Saszetki to torby, które najczęściej noszą dziewczynki. Znajdą się jednak także modele dla chłopców. Saszetki przypominają pod względem wyglądu listonoszki, które są odpowiednio pomniejszone. Saszetki są najczęściej prostokątne, ale bywają też okrągłe torby. Na rynku można znaleźć saszetki, które kształtem imitują postaci z bajek. Saszetki najczęściej mają długi pasek, dzięki któremu dzieci mogą przewiesić je sobie przez ramię. To bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu dziewczynki i chłopcy mają dwie wolne ręce do zabawy. Paski można regulować, dzięki czemu rzeczy do szkoły dostosowują się do wzrostu dziecka. Saszetki to bardzo pojemne torby, mimo swoich niewielkich rozmiarów. Można do nich włożyć najpotrzebniejsze rzeczy. Dziewczynki chętnie włożą tam lalkę, szczotkę do czesania albo koraliki, które będą mogły pokazać koleżankom w szkole. Chłopcy spakują się do saszetki przed wyjściem na osiedle i zabiorą nowy pistolet na wodę oraz bidon. Saszetki mogą bowiem posłużyć jako torby do szkoły, w których zmieszczą się zabawki (tornister jest przecież przeznaczony do noszenia książek i zeszytów). Jednak saszetki śmiało można zabrać także w inne miejsca. Będzie to chociażby wspomniane osiedle, dom babci, a nawet wakacyjny wyjazd. Jeśli planujecie rodzinne wakacje ze zwiedzaniem, warto kupić dziecku saszetki. W ten sposób nauczy się ono, że powinno zabierać ze sobą najpotrzebniejsze w podróży rzeczy i odpowiadać za nie. Poza tym, sprawicie tym dziecku ogromną frajdę. Saszetki dostępne w sklepie ebutik.pl są w naprawdę wielu wzorach i kolorach. Dzieci na pewno wybiorą torby odpowiednie dla siebie, a rodzice będą zadowoleni z niskich cen.

Artykuły szkolne potrzebne szczególnie we wrześniu

Wiele sklepów wychodzi naprzeciw potrzebom dzieci oraz rodziców i rozpoczyna sprzedaż zeszytów, długopisów, bloków technicznych i farb już w połowie wakacji. W tym czasie wiele dzieci jeszcze w ogóle nie myśli o rozpoczęciu roku szkolnego. Na szczęście nad wszystkim czuwają roztropni rodzice, którzy wiedzą, że nie da się kupić wszystkiego jednocześnie, na kilka dni przed zakończeniem wakacji. Poza tym jest jednorazowo bardzo duży wydatek, który warto sobie inteligentnie rozłożyć. W ten sposób wszystkie artykuły szkolne będą zakupione bez większych problemów. A potrzebne są nie tylko nerki i saszetki. Artykuły szkolne to przecież także niezbędne piórniki, pojemne plecaki i przydatne torby. Artykuły szkolne możecie kupować śmiało w sklepie ebutik.pl Jest tam naprawdę szeroki wybór. Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki znajdą tam coś dla siebie. Artykuły szkolne są bowiem dedykowane dla konkretnej płci. Mamy świadomość, że dziewczynki od najmłodszych lat kochają różowe nerki i saszetki. Z kolei chłopcy wolą wybierać artykuły szkolne w chłodniejszych barwach. Te i inne rzeczy do szkoły znajdziecie w dziale artykuły szkolne.

Nerki i saszetki

Kolory
    pixel