Akcja promocyjna

ebutik butik bluzki torby bluzy torebki koszule spodnie

Piórniki nie tylko dla ucznia

 

Piórnik to praktyczna saszetka, do której możemy włożyć wszystkie przydatne przedmioty do pisania, rysowania, projektowania czy notowania. Wszystkie te czynności na ogół kojarzą się z dziećmi w wieku szkolnym i przedszkolnym. A przecież wiele osób po skończeniu studiów wykonuje zawód, w którym te przybory okazują się być niezbędne. Pierwsza na myśl przychodzi nauczycielka. W tej pracy nie znasz dnia, ani godziny, kiedy może Ci się przydać granatowa kredka, temperówka czy zakreślacz. Architekci i projektanci z kolei potrzebują bardziej wyspecjalizowanego sprzętu. Oprócz programu komputerowego na pewno przyda się także miękki ołówek kreślarski, gumka do ścierania i linijka. Piórnik noszą ze sobą także studenci. Wyposażenie często bywa mniej pokaźne niż w przypadku uczniów rozpoczynających swoją drogę z nauką, ale długopis i mazak zawsze się przydadzą. A przecież piórniki można dobierać kształtem i rozmiarem w zależności od potrzeb. Piórnik studenta może być mikroskopijnych rozmiarów. Piórnik nauczycielki z kolei może przypominać po brzegi wypchaną kosmetyczkę. Najważniejsze jest, by każdy z nich spełniał swoją nadrzędną funkcję – utrzymywał porządek w torbie lub plecaku i nie pozwalał długopisom na swobodne przemieszczanie się. Nawet jeśli są to dwa czy trzy elementy dobrze jest je mieć w jednym miejscu i nie tracić czasu przed rozpoczęciem zajęć na poszukiwania.

Piórniki dla dzieci do szkoły

Po zakończeniu przygody z przedszkolem przychodzi czas, by przekroczyć mury szkoły podstawowej. Zarówno rodzice, jak i pierwszoklasista czekają na ten moment z niecierpliwością. Zanim on jednak nadejdzie trzeba wybrać wszystkie potrzebne do szkoły rzeczy. Na pewno przyda się tornister, zeszyty oraz buty na zmianę. Nie można też zapomnieć o kredkach, flamastrach, długopisach, gumce do ścierania czy temperówce. Kiedy już kupimy wszystkie te przydatne w szkolnej ławce akcesoria wypadałoby je do czegoś schować. Nie mogą przecież latać swobodnie po tornistrze. Po pierwsze mogłyby zabrudzić nowe podręczniki i książki, a po drugie bardzo wiele czasu zajmowałoby znalezienie mazaka o konkretnym kolorze. Aby takich sytuacji uniknąć każdy uczeń powinien wybrać swój pierwszy piórnik szkolny. To, co się w nim znajdzie zależy od wymaganej w szkole wyprawki. Każdy rodzic jednak wie, jak dużą frajdę sprawia wybieranie przyborów do szkoły i na pewno pozwoli na małe odstępstwa, które ucieszą nowego ucznia. Jeśli trafi się gagatek, który nie lubi zakupów można wybrać opcję z wyposażeniem. Taki piórnik do szkoły zawiera wszystkie potrzebne przybory, które przydadzą się na codziennych lekcjach. Najczęściej ma kształt prostokąta lub kwadratu, który umożliwia ułożenie długopisów i mazaków w porządku. To piórnik do szkoły, w którym trzeba dbać, by po zakończeniu użytkowania wszystko znalazło się na swoim miejscu. Takie piórniki dla dzieci najczęściej są usztywniane, dzięki czemu zapobiegają połamania się ołówków oraz linijek. Piórnik do szkoły można kupić w wersji z wyposażeniem lub bez na stronie sklepu internetowego ebutik.pl Dla miłośników nieco mniejszych rozwiązań znajdą się tam również piórniki dla dzieci przypominające saszetkę. Może się wydawać, że panuje w nim większy chaos, ale właściciel na pewno znajdzie to, co powinien, kiedy dana rzecz okaże się potrzebna.

Piórnik do szkoły – bogactwo wzorów i kolorów

Piórnik szkolny to przecież nie tylko wyposażenie. Dla dzieci niekiedy bardziej, od tego jakie kredki i mazaki znajdują się w środku, liczy się okładka. Piórnik do szkoły powinien być wymarzony, wyczekiwany i pokochany przez dziecko. Istnieje wtedy prawdopodobieństwo, że podobne uczucia będzie żywił do szkoły i przedmiotów, na których piórnik jest potrzebny. Wybierając piórniki dla dzieci warto więc usiąść z dzieckiem przed komputerem, pokazać mu różnorodne modele i najzwyczajniej w świecie zapytać, co mu się najbardziej podoba. Dzieci najczęściej nie mają problemu z okazywaniem emocji, dlatego szybko zobaczymy, jaki piórnik szkolny jest tym najbardziej upragnionym. Piórnik do szkoły dla dziewczynek będzie różnił się od tego przeznaczonego dla chłopca. Wersja dziewczęca dostępna w sklepie ebutik.pl jest dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej. Przyszłe i aktualne uczennice mogą wybierać spośród różu, czerwieni czy pomarańczy. Na stronie można też kupić piórniki z ulubionymi motywami z bajek i kreskówek. Podobnie rzecz ma się w przypadku chłopców. Dla nich producenci przygotowali piórniki w chłodniejszych odcieniach. Będzie to niebieski, zielony czy granatowy. Nie mamy jednak wątpliwości, że każdy znajdzie coś dla siebie, jeśli oczywiście będzie miał taką okazję. Każde dziecko marzy, by spakowany piórnik szkołny był wybrany przez niego. Nie będzie więc dobrym pomysłem proponowanie mu piórnika w spadku po starszym rodzeństwie. Może czuć się zawiedziony i rozczarowany. Koszt takiego piórnika w sklepie internetowym ebutik.pl nie jest duży. Tym bardziej można pozwolić malcowi na wybranie ulubionego wzoru – takiego, który później z dumą pokaże koleżankom i kolegom z klasy.

Piórniki

Kolory
    pixel