Akcja promocyjna

ebutik butik bluzki torby bluzy torebki koszule spodnie

Okulary męskie dla każdego

 

W przypadku, gdy mężczyzna nie ma wady wzroku, ale chciałby w jakiś sposób zmienić swój wizerunek poprzez dodatek w postaci okularów, pozostają mu dwie opcje: zerówki albo męskie okulary przeciwsłoneczne. W przypadku opcji pierwszej wydawałoby się to nie do pomyślenia jeszcze kilka lat wstecz. Prawie każdy, kto musiał nosić okulary męskie ze względu na wskazania medyczne ubolewał nad tym faktem i szukał alternatywnych rozwiązań. Właśnie wtedy największym zainteresowaniem cieszyły się soczewki. O nie jednak trzeba dbać w sposób szczególny. Konieczna jest wymiana co pewien czas, codzienne przemywanie oraz zdejmowanie na noc. Z czasem producenci zaczęli więc wychodzić z coraz ciekawszymi oprawkami. Grube, podkreślające oczy i charakter linie niczym nie przypominały zagubionych na twarzy cienkich drucików. Zaprzestano prób ukrywania okularów mimo wszystko. Dlatego właśnie dziś możemy obserwować trend oprawek, które mocno odróżniają się od twarzy. Nie ma się więc co dziwić, że nie minęło wiele czasu, a okulary męskie zyskały poklask także wśród osób, które nie mają obowiązku ich noszenia. Potrzeba matką wynalazku. Na rynku szybko pojawiły się zerówki, które nie uszkadzają zdrowego zmysłu wzroku, ale świetnie wyglądają. Zerówki są świetnym dodatkiem do wielu rodzajów stylizacji. Najchętniej jednak noszą je mężczyźni, którzy na co dzień pracują w biurze, korporacji albo innym miejscu, gdzie kontakt z klientem jest nieunikniony. Wówczas pojawia się presja wywarcia jak najlepszego wrażenia oraz ubioru zgodnie z zasadami dress code.

Okulary męskie zerówki

Wszyscy dobrze wiemy, że garnitur i koszula, który stereotypowo kojarzymy z typem sztywniaka, świetnie łączą się z okularami męskimi. Dlatego panowie często noszą zerówki. Ten dodatek doskonale wygląda nie tylko w połączeniu z garniturem. Sprawdza się także w stylizacji casualowej. Okulary męskie upodobali sobie chociażby panowie z brodą. Te dwa, zazwyczaj ciemne, elementy konturujące twarz nadają jej bardziej męskich rysów. Do tego chcąc, nie chcąc zwracają uwagę kobiet. Okulary męskie w stylizacji miejskiej najlepiej pasują do koszuli. Panowie mogą wybierać spośród wielu modnych krojów i fasonów. Nasza stylistka najbardziej poleca męskie koszule, które są slimowane. Dzięki temu mamy możliwość łączenia ich z marynarką lub noszenia bez wpuszczania do spodni. Okulary męskie w stylu casualowym nie pogryzą się ani z jeansami, ani ze spodniami materiałowymi. Mamy tu jednak na myśli taki atrybut mody męskiej, który jest wykonany w stylu klasycznym. To ciemne, często prostokątne oprawki, które wyróżniają się na twarzy. Na rynku jest jednak wiele różnych propozycji, które również mogą przypaść Wam do gustu. Jeśli chodzi o zerówki, istnieją także okulary sportowe. To ciekawy dodatek estetyczny, który na pewno polubi się z bomberką czy bluzą sportową z dużym napisem na klatce piersiowej. Kluczem przy wyborze okularów są oczywiście oprawki. Te zmieniają się bardzo szybko. Trudno jest za nimi nadążyć tak jak za zmieniającymi się w modzie damskiej krojami sukienek czy bluzek. Na koniec warto dodać, że zerówki mają jeszcze jedną, niedocenianą zaletę. Można je zdjąć z nosa w każdej chwili i nie liczyć się z konsekwencjami, a tym samym zmienić swój wizerunek o sto osiemdziesiąt stopni.

Okulary męskie przeciwsłoneczne

To już zupełnie inna historia niż zerówki. Te okulary były, są i będą chętnie noszone przez gro społeczeństwa polskiego. Dlaczego tak się dzieje? To dobre pytanie. Czy lubimy się pod nimi schować? Czy wydaje nam się, że jeśli nie widać naszych oczu, to jesteśmy niewidzialni? Czy po prostu chcemy ochronić nasze oczy przed promieniami UV? A może okulary męskie przeciwsłoneczne służą do zmiany wizerunku na bardziej tajemniczy? Niezależnie od powodów okulary męskie przeciwsłoneczne są chętnie noszone. Jeśli wybieracie je tylko ze względu na modę, mamy propozycję, by zainteresować się także kwestią medyczną. Okulary męskie przeciwsłoneczne mogą zrobić dla nas przy okazji wiele dobrego. Szczególnie w miesiącach letnich i zimowych, kiedy słońce potrafi być naprawdę szkodliwe warto wybrać takie okulary, które zabezpieczą oczy przed szkodliwym działaniem. Istotną kwestią jest również moda. Okulary męskie przeciwsłoneczne mogą być wykonane w sportowym stylu. Często są także noszone przez wielbicieli muzyki rock’n’roll czy disco polo. Panowie wybierają także okulary, które są unisex i właściwie równie dobrze mogłaby je nosić każda kobieta. Na rynku istnieje bardzo wiele możliwości, które zmieniają się wraz z następującymi po sobie sezonami. Warto jednak pamiętać, że modny gadżet powinniśmy dobierać do kształtu twarzy. Tylko wtedy sprawimy, że stylizacja będzie kompletna. Dla panów, którzy mają okrągłe twarze najbardziej polecamy okulary z ostrymi kątami. Dobrym wyborem będą także modele prostokątne, najlepiej utrzymane w ciemnej kolorystyce. Osoby o trójkątnym kształcie głowy mogą przebierać we wzorach. Jedynym wyborem, który może się okazać nietrafny będą okulary kwadratowe. Panowie o kwadratowych twarzach najlepiej wyglądają w okularach owalnych lub okrągłych. To dlatego, że rysy twarzy stają się bardziej łagodne.

Okulary męskie

Kolory
pixel