Prezentujemy wyjątkowy sweter plus size w odcieniu fuksji marki P-M.
Wyróżnia się on klasycznym stylem oraz gładkim wzorem. Dekolt typu serek nadaje mu eleganckiego wyglądu. To idealny wybór na co dzień, do pracy czy na spacer po mieście.
Silnie nasycony kolor fuksji przyciąga wzrok i dodaje świeżości każdej stylizacji. Sweter ma standardową długość, długi rękaw i jest wykonany z dominującej wiskozy, co zapewnia komfort noszenia.
Produkt jest dostępny w standardowym rozmiarze. Jego największym atutem jest brak zapięcia, co ułatwia szybkie zakładanie i zdejmowanie.
Sweter jest przeznaczony dla kobiet, które cenią sobie nie tylko styl, ale i wygodę.
Fuksjowy gładki sweter plus size z dekoltem w serek
Modelka ma na sobie rozmiar XL/XXL. Wymiary modelki: wzrost 172 cm, biust 103 cm, talia 73 cm, biodra 103 cm.
Wymiary swetra w rozmiarze XL/XXL mierzone na płasko: szerokość pod pachami - 51 cm, długość rękawa - 61 cm, długość całkowita - 63 cm.
Każdy produkt zamówiony w sklepie internetowym eButik można zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 100 dni od momentu otrzymania przesyłki. Zobacz gwarancję zwrotu.
Rozmiar | XL/XXL | XXL/XXXL |
---|---|---|
Obwód klatki piersiowej | 100 - 107 cm | 104 - 110 cm |
Obwód talii | 82 - 91 cm | 86 - 95 cm |
Obwód bioder | 106 - 115 cm | 110 - 121 cm |