Akcja promocyjna

ebutik butik bluzki torby bluzy torebki koszule spodnie

Stroje kąpielowe dla dzieci przydatne przez cały rok.

 

Stroje kąpielowe dla dzieci, a także dla dorosłych są najczęściej używane w okresie wakacyjnym. To właśnie w lipcu i sierpniu przychodzi czas, kiedy rodziny wybierają się na wakacje. Wybór często pada na wodę, jezioro, morze czy egzotyczne wycieczki zagraniczne. Właśnie wtedy okazuje się, że stroje kąpielowe dla dzieci będą niezbędne. Warto mieć wtedy ze sobą kilka rodzajów tych akcesoriów do kąpieli. Maluchy stawiają babki z piasku, obrzucają się wzajemnie błotem i jedzą nie zważając na to, co mają na sobie. Dlatego właśnie, by nie spędzać upragnionych przez cały rok wakacji na ciągłym przepieraniu i odplamianiu, warto zakupić kilka kąpielówek. Będziemy miały wtedy spokojną głowę, że wakacje upłyną nam pod znakiem wypoczynku i relaksu. A przecież strój kąpielowy przyda się później, kiedy rok szkolny rozpocznie się na dobre. Dzieci chętnie korzystają z oferty miejskich basenów i pływalni. Szkoły proponują wyjścia na basen w ramach zajęć w-f-u. Często bywa tak, że dzieci po takich kilku próbach rozpoczynają swoją prawdziwą przygodę z pływaniem, rozpoczynają profesjonalne treningi, by móc później startować w konkursach dla zawodowców. Malec zarażony pływaniem i miłością do wody będzie nieustannie wyciągał rodziców na wycieczki do aqua parku. Wówczas stroje kąpielowe dla dzieci okażą się niezbędne.

Strój kąpielowy dla dziecka – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Dla każdego rodzica najistotniejszą kwestią przy wyborze akcesoriów do pływania jest bezpieczeństwo. Trzeba więc sprawdzić czy stroje kąpielowe dla dzieci, które wpadły w oko naszym pociechom, są wykonane z dobrej jakości materiałów. Postawienie na taki właśnie strój kąpielowy dla dziecka zapobiegnie otarciom i przykrym sytuacjom podczas korzystania z basenu czy pływalni miejskiej. Dobry materiał da dziecku możliwość nieograniczonych ruchów i będzie przyczyniał się do komfortowego noszenia. Stroje kąpielowe dla dzieci muszą także szybko wysychać po zabawie w wodzie. O ile jest to mniej ważne przy korzystaniu z basenu, na pewno liczy się podczas urlopu nad morzem. Nieprzyjemny podmuch wiatru może przyczynić się do uniemożliwienia dalszej zabawy, a w najgorszym przypadku do zachorowania. Strój kąpielowy dla dziecka powinien się szybko zdejmować i zakładać. Szczególnie te najmłodsze dzieci często nie lubią przebierania. Warto więc zwrócić również na ten aspekt akcesoriów do pływania. Wybrany przez Was model musi być dopasowany także pod kątem rozmiaru. Kąpielówki nie mogą być za duże – wówczas mogą zsuwać się z ciała pod wodą i uniemożliwiać sprawne pływanie. Zbyt ciasny strój kąpielowy dla dziecka może spowodować wżynanie się i tworzenie się czerwonych znaków. Tego żaden rodzic nie chce dla swojego dziecka. Podobnie jak nie chce, by cokolwiek utrudniało pływanie i poruszanie się w wodzie. W związku z tym należy unikać wszelkiego rodzaju przypinanych ozdób oraz twardych fiszbin.

Strój kąpielowy dla dziewczynki i kąpielówki dla chłopca

Nawet jeśli nie dacie się namówić dziecku na odstające od stroju ozdobniki, powinniście dać się przekonać, co do wyboru ulubionego nadruku. Stroje kąpielowe dla dzieci mają przecież za zadanie nie tylko spełniać kryteria, o które troszczy się rodzic, ale także fenomenalnie prezentować się na basenie i plaży. W sklepie internetowym ebutik.pl dzieci mogą przebierać wśród ulubionych fasonów, które są ozdobione motywami ze współczesnych kreskówek, a nawet bajek naszego dzieciństwa. Strój kąpielowy jest wykonany w różnych barwach, które przykuwają uwagę. Dla dziewczynki znajdą się modele różowe, czerwone lub pomarańczowe. Chłopcy z pewnością znajdą coś dla siebie wśród zimniejszych barw. Będzie to na przykład zielony, niebieski albo fioletowy. Strój kąpielowy dla dziewczynki i kąpielówki dla chłopca na pewno będą różniły się także fasonem. O ile najmłodsze dziewczynki-bobasy mogą nosić na plaży to samo, co noszą chłopcy, później sytuacja zmienia się diametralnie. Mamy dbają, by zakryta była nie tylko dolna sfera ciała, ale także klatka piersiowa. To kształtuje u dziewczynki dobre nawyki, a jednocześnie uczy, jak powinno się zachować w określonej sytuacji. W związku z tym strój kąpielowy dla dziewczynek może być jedno- lub dwuczęściowy. Opcja pierwsza najlepiej sprawdza się na basenie. Później panie również najchętniej noszą stroje jednoczęściowe właśnie na pływalni. To ze względu na mniejsze prawdopodobieństwo zsunięcia się stroju podczas przebywania pod wodą. Poza tym strój kąpielowy dla dziewczynek składający się z jednej części zakrywa więcej ciała, a to uniemożliwia równomierne opalanie. Kąpielówki dla chłopca również mogą przybierać różne formy. Mali pływacy wybierają spośród luźnych spodenek, dopasowanych kąpielówek albo wykrojonych majtek. Każda z tych form kąpielówek ma swoje wady i zalety. Najlepszym sposobem na sprawdzenie, który strój kąpielowy dla dziecka będzie najbardziej optymalny jest przymierzenie i wypróbowanie na własnej skórze.

Kąpielówki

Kolory
Rozmiary
wzór dominujący
    pixel