Zwiń
Jak otworzyć butik?

Praca szuka ludzi - grafik

Praca dla grafika Warszawa

  ROZWIŃ Z NAMI SKRZYDŁA I… NASZĄ ODZIEŻOWĄ MARKĘ BUTIK I LIKE!

OBECNIE ROZBUDOWUJEMY NASZ ZESPÓŁ I POSZUKUJEMY:

New Media Graphic Designer

lokalizacja Łazy (k. Warszawy)

 GŁÓWNE ZADANIA:

·Tworzenie projektów graficznych i opracowywanie wizualnej strony materiałów reklamowych;

· Tworzenia materiałów na potrzeby portalu www oraz kanałów social media;

· Realizacja  strategii estetycznej i założeń graficznych dla poszczególnych kanałów;

· Praca ze zdjęciami produktowymi;

· Samodzielne poszukiwanie dodatkowych inspiracji pomagających w realizacji powierzonych zadań;

OCZEKUJEMY:

· Znajomości soft’u graficznego;

· Doświadczenia w realizacji projektów graficznych – popartego portfolio (strony www, infografiki, banery, identyfikacje wizualne);

· Wyobraźni, kreatywności, zmysłu artystycznego;

MILE WIDZIANE:

· Zainteresowanie lub doświadczenie w projektach modowych;

· Zainteresowanie fotografią;

OFERUJEMY:

· Duży zakres samodzielności na zajmowanym stanowisku;

· Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju;

· Miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole w firmie o płaskiej strukturze organizacyjnej, w której liczą się partnerskie relacje;

Na aplikacje czekamy pod adresem: praca@tfg.pl nr referencyjny: NMGD/0417

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych z dn. 29.08.97 Dz. U. nr.133 poz.833)”.

         Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

  • facebook
  • googleplus1
  • twitter
Zamknij
pixel