Akcja promocyjna

Regulamin akcji „15 zł zwrotu za zakupy z płatnością VISA”

15 zł zwrotu za zakupy z płatnością VISA

 

REGULAMIN AKCJI: 15 zł zwrotu za zakupy z płatnością VISA

  1. Organizatorem oferty jest TFGpl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łazach, prowadząca sklep internetowy ebutik.pl.

  2. Bezpośrednim organizatorem promocji jest VISA Europe Limited, spółka założona w Wielkiej Brytanii (numer rejestracji 05139966) z siedzibą pod adresem: 1 Sheldon Square, London W2 6TT.

  3. Promocja skierowana jest do użytkowników serwisu ebutik.pl, będącymi zarejestrowanymi Uczestnikami programu VISA Oferty i obowiązuje w okresie od 01.02.2021 do 28.02.2021 r. do godz. 23:59.

  4. Profitem promocji jest możliwość otrzymania zwrotu 15 zł za zakupy w sklepie ebutik.pl w formie uznania konta Cashback.

  5. W celu skorzystania z Oferty Promocyjnej należy być uczestnikiem programu VISA Oferty (znajdującego się na stronie: https://www.visaoferty.pl/terms) oraz dokonać płatności na kwotę min. 100,00 zł na stronie sklepu ebutik.pl. Do rankingu koszyka płatności wliczają się zarówno koszty związane z zakupem produktów, jak i koszty wysyłki.

  6. Promocja dotyczy wyłącznie zamówień z wybraną płatnością online. Oznacza to, że zwrot w formie uznania Cashback nie nastąpi w przypadku zapłaty kartą VISA przy odbiorze przesyłki w Paczkomacie InPost, punkcie odbioru DHL Parcel, puncie odbioru UPS Access Point oraz przy pobraniu kurierskim.

  7. Promocja jest jednorazowa i ograniczona do jednego zwrotu dla konta Cashback. Tylko pierwsza dopuszczalna transakcja dokonana przy użyciu jakiejkolwiek karty zarejestrowanej na koncie VISA Oferty podczas trwania oferty będzie dopuszczalna do zwrotu.

  8. Jeśli użytkownik biorący udział w promocji posiada na swoim koncie VISA Oferty więcej niż jedną kartę VISA, zwrot będzie wypłacony dla oferty ebutik.pl tylko jeden raz.

  9. Regulamin dla posiadaczy kart VISA dostępny jest na stronie VISA Oferty: https://www.visaoferty.pl/terms

  10. Organizator zastrzega sobie prawo do zakończenia trwania promocji przed upływem okresu przewidzianym w punkcie 3. niniejszego Regulaminu.
pixel