Akcja promocyjna

Regulamin dodawania opinii w sklepie internetowym www.eBUTIK.pl

Regulamin dodawania opinii w sklepie internetowym www.eBUTIK.pl

Zachęcamy Państwa do dodawania opinii wraz z uzasadnieniem. Interesuje nas zarówno ocena produktu, jak i jakość obsługi w sklepie internetowym. Opinie te służą podniesieniu jakości obsługi zamówień. Dlatego niezależnie od tego czy dana opinia jest pozytywna czy negatywna, pomoże ona nam w stałym podnoszeniu jakości świadczonych usług. Aby Państwa opinia mogła być pomocna innym Klientom, prosimy o przestrzeganie zasad.
Opinie, które będą naruszały postanowienia niniejszego regulaminu, nie będą publikowane i zostaną usunięte ze strony eBUTIK.pl

Formułowanie i uzasadnienie opinii:


Prosimy, aby każda opinia była uzasadniona. Prosimy oceniać produkty, które mieli Państwo w ręku będąc w sklepie stacjonarnym Butik I Like lub produkty, które zostały zakupione w sklepie internetowym. Takie opinie będą pomocne innym klientom.  Prosimy przede wszystkim  o dodawanie opinii do produktów, które jeszcze nie posiadają recenzji.  Najbardziej pomocne są opinie, które przedstawiają nowe cechy danego produktu.
Nie będą publikowane opinie zawierające wulgaryzmy, dane osobowe innych osób, treści rasistowskie, faszystowskie, antysemickie czy też polityczne oraz takie, które nie odnoszą się ani do oceny danego produktu ani oceny jakości obsługi w sklepie internetowym.

Warunki wystawiania opinii:


Wraz z przesłaniem opinii, Butik I Like staje się wyłącznym właścicielem przesłanych treści, otrzymując licencję na nieograniczone czasowo ani miejscowo wykorzystanie ich treści.
Butik I Like zastrzega sobie prawo do kasowania i niepublikowania niektórych ocen, jeśli nie przestrzegają powyższych zasad. Wystawienie opinii w sklepie eBUTIK.pl nie daje możliwości wystąpienia z roszczeniem dotyczącym wynagrodzenia.

 

Wszelkie sugestie dotyczące funkcjonowania sklepu internetowego lub dotyczące sklepów stacjonarnych prosimy o przesłanie na adres bok@ebutik.pl

pixel