Akcja promocyjna

Dostawa | Centrum pomocy eButik.pl

Profil klienta
Informacje o produktach
Zamówienia
Płatności
Terminy i dostawy
Wymiany, zwroty, reklamacje

TERMINY I DOSTAWYJak długo trwa realizacja zamówienia?

Wiemy, jak wiele radości dają zakupy przez Internet, dlatego chcemy, aby nasze produkty trafiły w Twoje ręce możliwie jak najszybciej. Zamówienia realizujemy w ciągu 24 godzin od momentu ich poprawnego złożenia i opłacenia. Zamówienia z płatnością przy odbiorze są automatycznie przekazywane do realizacji. Nasz Dział Wysyłek pracuje codziennie, jednak ze względu na ustalone podjazdy kurierskie w dni robocze może się zdarzyć, że zamówienia złożone w piątek zostaną nadane dopiero w poniedziałek.

Czy zamówienie może być dostarczone na następny dzień?

Niestety nie, choć bardzo byśmy chcieli, aby tak się działo. Realizacja w ciągu 24 h oznacza wysyłkę zamówienia w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych od momentu ich poprawnego złożenia i opłacenia. Od przekazania paczki kurierowi do faktycznego doręczenia może upłynąć dodatkowo od 1 do 3 dni roboczych. Wiemy jednak, że nasi partnerzy logistyczni dokładają wszelkich starań, aby jak najszybciej dostarczać przesyłki z zamówieniami naszych klientów.

Czy zamówienie mogę odebrać osobiście?

Produkty kupione na stronie eButik.pl wysyłamy za pośrednictwem firm przewozowych. Koszty przesyłki udało się nam obniżyć do minimum, tak aby płatność za dostawę była niemal nieodczuwalna. Niestety, na tę chwilę nie jest możliwy osobisty odbiór zamówienia.

Jakie są koszty związane z przesyłką?

Łączny koszt dostarczenia zamówienia jest zależny od wybranej formy płatności oraz preferowanego przewoźnika. Staramy się, aby nasza oferta była jak najbardziej konkurencyjna, dlatego obniżyliśmy koszty związane z transportem do minimum. Dzięki temu płatność za dostawę będzie dla ciebie niemalże nieodczuwalna. Aktualny cennik przesyłek szczegółowo opisujemy w zakładce z dostawami.

Czy zamówienie może być wysłane poza granice Polski?

Oczywiście, jednak zaznaczamy, że takie zamówienia realizujemy wyłącznie z płatnością przed wysyłką. Minimalna wartość zamówienia z dostawą poza granicami kraju to 100 zł, a płatność za przesyłkę jest zależna od kraju dostarczenia. Czas realizacji dostawy może się wydłużyć nawet do 10 dni roboczych od momentu wydania paczki z naszego magazynu. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz w zakładce z dostawami.Nie udało Ci się znaleźć odpowiedzi? Skontaktuj się z nami:


Zadzwoń do nas

Zadzwoń do nas

(22) 290 1080

Pn.-Pt. 08:00-17:00

Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

bok@ebutik.pl

Porozmawiaj na czacie

Porozmawiaj na czacie

pixel