Akcja promocyjna

Gwarantowana dostawa przed Nowym Rokiem

Gwarantowana dostawa przed Nowym Rokiem w ebutik.pl!

Rok 2021 dobiega powoli końca. wiemy, ile jeszcze jest do zrobienia i doskonale wiemy, że nie sposób o wszystkim pamiętać! Jeśli zależy Ci na szybkiej dostawie zamówienia jeszcze przed Sylwestrem, pamiętaj, aby złożyć zamówienie w odpowiednim czasie. Podpowiadamy, w jaki sposób dokonać zakupów w naszym sklepie, aby zamówione produkty dotarły do Ciebie jeszcze w 2022 roku.

KIEDY NALEŻY ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE?

Zamówienia realizujemy na bieżąco, a wysyłka odbywa się w ciągu 24 godzin, licząc od momentu zaksięgowania wpłaty. Gwarantujemy wysyłkę zamówienia tego samego dnia, o ile zostanie ono złożone do godz. 10:00. Po tym czasie nie możemy zagwarantować wysyłki w tym samym dniu roboczym, choć nasz Dział Logistyki dwoi się i troi, aby przekazać jak najwięcej paczek również z zamówieniami złożonymi po 10:00. Aby paczka trafiła do Ciebie jeszcze w tym roku, ostateczny termin na zakupy to środa 28 grudnia 2022 (do godz. 10:00).

W JAKI SPOSÓB OPŁACIĆ ZAMÓWIENIE?

Najpewniejszy sposób na gwarancję dostawy przed Nowym Rokiem to zamówienie z płatnością przy odbiorze. Kurierzy DHL, z którymi współpracujemy, w większości przypadków posiadają przy sobie terminal do obsługi kart płatniczych, dzięki czemu za zamówienie zapłacisz wygodnie kartą podczas odbioru przesyłki. Jeśli zależy Ci na czasie i jednocześnie nie chcesz opłacać zamówienia przy odbiorze, rekomendujemy płatność przelewem automatycznym za pośrednictwem PayU. Dedykowany operator obsługujący płatności natychmiast przekaże informację, że zamówienie zostało opłacone, a my będziemy mogli zrealizować wysyłkę.

EBUTIK.PL – GWARANCJA DOSTAWY PRZED SYLWESTREM

Podsumowując: jeśli wybierzesz płatność przelewem automatycznym (PayU) lub płatność przy odbiorze i złożysz swoje zamówienie do godz. 10:00 we środę 28 grudnia 2022, przesyłka trafi w Twoje ręce jeszcze w tym roku. Dostawy możesz spodziewać się już we czwartek 29 grudnia lub najpóźniej w piątek 30 grudnia.


Mamy nadzieję, że to będzie równie wspaniały rok. Życzymy wszystkiego dobrego!
Zespół eButik.plUWAGA! W Sylwestra (sobota 31 grudnia) współpracujący z nami Kurierzy DHL nie realizują dostaw przesyłek.

Nasz Dział Obsługi Klienta nie pracuje w tym dniu. Konsultanci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-17:00 pod numerem telefonu (22) 290 1080 oraz mailowo pod adresem bok@ebutik.pl. Kolejny dzień naszej dostępności to poniedziałek 02.01.2023 od godziny 08:00.

pixel