Akcja promocyjna

Kolekcja męska – jak być superbohaterem na co dzień

2017-02-28
Kolekcja męska – jak być superbohaterem na co dzień

Kolekcja męska ? jak być superbohaterem na co dzień

Za dnia nieśmiały okularnik, a wieczorem ratuje świat w czerwonej pelerynie i niebieskich rajstopach. Inny, raz jest milionerem playboyem, a zaraz potem w czarnej zbroi tropi złoczyńców. Wiesz o kim mowa, każdy ich zna, każdy chciałby być jak oni. W końcu moda na superbohaterów nigdy nie minie! I nie, nie mamy na myśli trendu z majtkami na wierzchu, ten temat może odłożymy. Wiesz co jest zawsze na czasie? Bycie takim bohaterem na co dzień, nie tylko od święta, kiedy pojawia się szalony zielony goblin na deskorolce.

Wiemy, to nie jest łatwe. W końcu, najpierw trzeba rano wstać, a to jest naprawdę heroiczny czyn. Zerwać się z łóżka pełnym energii i bez narzekania? Tak chyba potrafi tylko Kapitan Ameryka. Może t-shirt z jego tarczą trochę ułatwi sprawę, a już na pewno poprawi twój humor jak tylko spojrzysz w lustro, myjąc zęby. Co dalej? Może filiżanka kawy tak ciemnej, jak mroczne uliczki Gotham? Tylko w t-shircie z logiem Batmana! Pamiętaj też, że Batman, kiedy nie udawał nietoperza, naprawdę wiedział jak się ubrać ? elegancko i w dobrym tonie. Co powiesz na spodnie materiałowe i koszulę do pracy? Och, ale dżentelmen! W pracy jednak możesz trochę się ukrywać ze swoim superbohaterstwem. Może więc stylizacja bardziej w stylu Clark Kent? On wolał trendy smart casual (nie martw się, tego tajemniczego języka nie musisz znać, nawet jako heros), czyli na przykład jeansy i rozpinany sweter? Pod spód włóż t-shirt z logiem Supermana, w każdej chwili będziesz mógł zdjąć bluzę i w pełnym umundurowaniu typu Superman lecieć na pomoc koleżance, której zawiesił się komputer.

Pomyślmy, co jeszcze mają Superbohaterowie, czego im zazdrościmy? Mięśnie. Widziałeś jaką minę robiła twoja dziewczyna jak na filmie Thor był bez koszulki? Nie bez powodu często jej nie miał. No to po pracy lecimy na siłownię! Możesz wskoczyć w wygodne dresy i na przykład t-shirt z Avengersami, żeby wciąż pamiętać jaki masz cel. Możesz też opcję Avengers odłożyć na bardziej specjalną okazję (wyjście z kumplami na piwo? Ale najpierw trochę popodnosimy ciężarki!) i ćwiczyć w koszulce na ramiączkach i szortach. No dobra, wyciskamy siódme poty, czy patrzymy jednak jak dziewczyny biegną na bieżni? Każdy superbohater miał też wrażliwą naturę, która ułatwiała im podryw. Jak pokazać to wewnętrzne dziecko? T-shirt z myszką Mickey! A może chcesz bardziej podkreślić swoją dzikość i nieprzewidywalność? No to koszulka z diabłem tasmańskim albo t-shirt z motywem zwierzęcym. Czaszka z kolei sprawi, że wezmą cię za prawdziwego Bad Boy?a!

Można już wyjść z siłowni i zająć się naprawdę ważnymi sprawami. Każdy superbohater miał swoją ukochaną, tę jedyną. Dla niej potrafili zrobić wszystko! Nawet (może jest to trudne do wyobrażenia, ale spróbujmy), odwiesić koszulkę ze swoim ulubionym klubem piłkarskim i nie oglądać meczu FC Barcelona! Tak, to dopiero prawdziwa miłość. Więc, jeśli cały dzień jesteś superbohaterem, to na pewno wieczorem twoja ukochana powie magiczne ?Kocham cię?. A co ty na to? Równie magiczne ?Wiem?. Nie zrozumiała żartu? Jeśli masz na sobie t-shirt ze Stormtrooperem to nic dziwnego, że spudłowałeś z dowcipem. Otocz ją swoim silnym ramieniem i może pooglądajcie razem gwiazdy? To bardzo romantyczne! Zawsze możesz jej opowiedzieć o tym, co się działo dawno, dawno temu w odległej galaktyce. Albo lepiej nie, jeśli nie chcesz, żeby zasnęła, może wystarczy sam t-shirt z Gwiezdnymi Wojnami? Może spojrzy na ciebie i spyta się, o co chodzi ze Star Wars? Albo już doskonale wie, bo od dawna śpi w ?pożyczonej? od ciebie koszulce z Boba Fettem.

No to jak, wolisz czekać na zielonego goblina, żeby zaatakował twoje miasto, czy zaczniesz być superbohaterem już dziś? Miłym, kochanym i chętnym do pomocy? Tak naprawdę, to nic więcej poza tymi trzema cechami nie trzeba!

Pokaż więcej wpisów z Luty 2017
pixel