Akcja promocyjna

ebutik butik bluzki torby bluzy torebki koszule spodnie

Blog

2016-11-30

Sylwester za pięć minut – stylizacje dla zalatanych

Co prawda sylwester jest magiczną datą, oryginalną, kiedy stary rok ustępuje miejsca nowemu i od zawsze ludzkość celebrowała ją w wyjątkowy sposób, ale zdarza się, że czasami jesteśmy tak zalatani, że nie zdążymy obmyślić stylizacji na imprezę.
2016-11-30

Traperki wciąż niepokonane – poznaj ich sekret!

Moda powinna iść w parze z wygodą. To właśnie jest połączenie, które kobiety lubią najbardziej. Dlatego butów trekkingowych, które prosto z górskich szlaków trafiły także na ulice miast, nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać.
2016-11-30

Little party never killed nobody - Retro sylwester

Pewien czas temu wielkim hitem okazał się film Wielki Gatsby, piękna i zachwycająca atmosfera lat 20., świetne stroje i fryzury - to wszystko sprawiło, że szybko zaczęto robić imprezy w tym stylu. Wciąż jeszcze się zdarza organizować wieczory bezpośrednio tematycznie skierowane na właśnie ten film i ten klimat, są również zabawy po prostu przebierane albo w duchu retro.
2016-11-30

Zakochaj się na Nowy Rok

Zbliża się Nowy Rok - wyjątkowa noc, kiedy stary rok odchodzi i jego miejsce zastępuje nowy - nieznany i niepewny. Dla niektórych jest to czas dla szalonej zabawy, a inni chętniej poświęcą chwilę na przemyślenia. Martwią się na przykład tym, czego nie udało im się zrealizować z postanowień noworocznych i że ich styczniowa lista od paru lat wygląda tak samo.
2016-11-30

Sylwester na rockowo

Pamiętasz odcinek How I met your mother, kiedy bohaterowie postanowili spędzić sylwestra na kilku imprezach, przemieszczając się między nimi limuzyną? Puszczali wówczas wciąż początek piosenki Bon Joviego You give love a bad name, twierdząc, że to najlepszy podkład muzyczny na tę noc. Jeśli również uważasz, że dobrze będzie przywitać Nowy Rok w prawdziwie rockowym stylu, to czytaj dalej!
2016-11-30

Sylwestrowy przegląd trendów

Sylwestrowa noc to dla niektórych czas nie tylko na szaloną zabawę do rana, ale także czas na podsumowanie mijającego roku – co było dobre, co złe? Czego się pozbyć na ten nowy, wspaniały rok, a co dobrze będzie zachować? Podobnie robimy z modą, sprawdzamy wówczas trendy odchodzącego roku i niektóre wkładamy do lamusa, niektóre zachowujemy, a czasem wyciągamy jakieś zapomniane i zakurzone z dna szafy albo tworzymy jeszcze nowe!
2016-11-29

Szampański sylwester czyli biel ze złotem

Jeden element sylwestrowej zabawy jest nieodłączny co roku – po prostu nie ma sylwestra bez szampana! W końcu zawsze się życzy „szampańskiej zabawy”, szampan jest obowiązkowy na tę magiczną noc. Czemu by więc nie wykorzystać tego faktu do swojej stylizacji? Zainspirujmy się tym trunkiem i niech nasza kreacja w ten wieczór zawróci wszystkim w głowie!
2016-11-29

Zmysłowy Nowy Rok

Ostatnio pojawia się wiele propozycji sylwestrowych trendów. Wyraźnie widać, że w tę magiczną noc podsumowujemy nie tylko najważniejsze wydarzenia odchodzącego roku, ale także jest to ważny sprawdzian dla mody. Warto więc przejrzeć najgorętsze hity z poprzednich miesięcy i pomyśleć, z którymi chcemy się pożegnać, a które wciąż nosić.
2016-11-29

CEKINOWA SUKIENKA NA SYLWESTRA – LŚNIJ JAK DIAMENT!

Sylwestrowa noc zbliża się wielkimi krokami, dlatego radzimy Wam, drogie Czytelniczki, zacząć się powoli rozglądać za odpowiednią kreacją na ten wyjątkowy wieczór, żeby uniknąć stresujących i gorączkowych poszukiwań na ostatnią chwilę.
2016-11-29

Sweter – Twój najlepszy przyjaciel na chłodne dni!

Miękki, ciepły sweter bezdyskusyjnie powinien znaleźć się w każdej szafie. Obecnie wybór krojów i splotów jest ogromny, więc bez wątpienia mamy w czym wybierać i każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Sweter daje mnóstwo możliwości i bardzo łatwo łączyć go z innymi częściami garderoby tak, aby otrzymać w rezultacie mniej lub bardziej złożone stylizacje.
2016-11-29

Zabłyśnij na Nowy Rok!

W tym roku na sylwestra pojawiło się wiele trendów, ale chyba najważniejszym z nich jest motyw glitter, czyli po prostu efekt błyszczenia się. Można go uzyskać na wiele sposobów – brokat, cekiny, złoto, diamenciki, dżety i jeszcze więcej cekinów. Co się powinno świecić? Absolutnie wszystko! W końcu to ostatnia impreza w tym roku i pierwsza w nowym – musi być jedyna w swoim rodzaju!
2016-11-28

Trendy na jesień – będzie futro!

Letnie, ciepłe miesiące są już za nami i na pewno będziemy za nimi tęsknić. Ale już nas chłodno wita jesień. Wiatr strąca przestarzałe liście z drzew i w zamian przynosi najnowsze wieści ze świata mody.
pixel