Akcja promocyjna

Trendy na jesień – będzie futro!

2016-11-28

Trendy na jesień ? będzie futro!

Letnie, ciepłe miesiące są już za nami i na pewno będziemy za nimi tęsknić. Ale już nas chłodno wita jesień. Wiatr strąca przestarzałe liście z drzew i w zamian przynosi najnowsze wieści ze świata mody. W końcu na kolejny sezon trzeba trochę posprzątać w garderobie ? odkurzyć parę starych trendów, parę wymienić i spróbować tych świeżych. Jedno na pewno nigdy się nie zmieni: zawsze stawiamy na wygodę! A o czym jeszcze warto pomyśleć? No cóż, jak dla nas w tym sezonie wszyscy powinniśmy mieć włochate myśli. Nie od dziś wiadomo, że chłodne wieczory można przetrwać tylko z czymś ciepłym, milusim i do tulania. Czyli z naszym kochanym miśkiem! Jeżeli ten jeden jedyny misiek, o którym właśnie pomyślałaś, dostał kataru i walczy dzielnie o życie i niekoniecznie chcesz się wtulać w niego obłożonego chusteczkami, to nie martw się, jest rozwiązanie. A nawet kilka!

Futrzany trend zawsze wraca do mody, jak tylko zawieje chłodniejszy wietrzyk, więc spokojnie można w niego inwestować, nie bojąc się, że to tylko przejściowa moda. Oczywiście, o ile chcemy się zaopatrzyć w sztuczne futro: bo prawdziwe, odkąd tylko cały świat obejrzał 101 dalmatyńczyków ? jest już zdecydowanie w złym guście!

Jak zawsze, futerko zdobi kołnierze i kaptury płaszczy i kurtek. Podobnie zresztą na pokazie Soni Rykiel na paryskim Fashion Week ? nie ma lepszego sposobu na ozdobienie szyi! Ponadto, jeśli futrzak jest w ciekawym odcieniu, podkreśli koloryt zarumienionej od chłodu cery i barwę oczu. Dlatego ostatnio wszyscy oszaleli na punkcie parek z kolorowym kołnierzem! Sama musisz się przekonać, jak połączenie prostego, wojskowego w wyrazie fasonu parki z różowym czy bordowym futerkiem zmienia spojrzenie na wychodzenie z domu w chłodniejszy wieczór ? z modną kurtką na pewno będziesz chciała przedefilować przed zazdrosnymi koleżankami i sąsiadami!

A co powiesz na jesienne trendy w postaci włochatego płaszcza? Cały wykonany z miłego w dotyku i milusiego miśka, w dodatku w ciekawych kolorkach! Możesz się nim cała otulić i w ogóle nie martwić się, że Starkowie już wieszczą nadejście zimy. A jeśli cały płaszcz to dla ciebie za dużo ? od czego są futrzane kamizelki! Podobnie jak domy mody Valentino i Louis Vuitton proponują futerko tylko narzucić na ramiona i podkreślić tym samym resztę stylizacji. Włochate wykończenie pięknie wyeksponuje gładką ramoneskę pod spodem czy, tak jak na pokazie kolekcji Valentino, zwiewną sukienkę w tanecznej interpretacji. Baw się kontrastami, moda to uwielbia!

Co jeszcze można zrobić z futrem? No tak, owinąć parę razy wokół szyi! Futrzane kominy to chyba jedno z największych odkryć ludzkości. Świetnie trzymają ciepło i w dodatku nie można przestać ich głaskać! To wcielenie miękkości, puchowatości i słodkości w postaci szala. Dom mody Miu Miu też poszedł tym tropem ? szale z futerka to ich propozycja na tegoroczną jesień. Misia możesz też założyć na głowę: futrzane nauszniki ogrzeją ci uszy i nie zepsują fryzury, tak jak zwykła czapka! Pamiętajmy jednak, że nie ważne jest tylko to, co na zewnątrz, patrzmy też na wnętrze! Ciepłe, miłe i puchate też tam znajdziemy. Te wszystkie kurtki ocieplane czy traperki wyłożone miśkiem w środku!

Jesień już nie wydaje się taka straszna, jak mamy tyle propozycji do przytulania i głaskania! Sezon dla puszystych uważamy za otwarty!

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2016
pixel