Akcja promocyjna

Letnie Tournée Butik - Garwolin

Pink Sunrise trwa

Zakupowe szaleństwo w Butiku trwa. Kolejki do przymierzalni i kolejki do kasy rosną z godziny na godzinę.

 

-50%

Promocja – 50% na cały asortyment sklepu przyciągnęła dużą liczbę klientów. - Około 100 osób na godzinę odchodzi od kasy z zakupami – informuje nas pracownik sklepu. Rzeczywiście, sklep jest pełny. Przedstawicielki płci pięknej o bardzo zróżnicowanym wieku przeglądają wieszaki i po chwili ustawiają się w kolejce do przymierzalni. - Zawsze doradzam mierzenie upatrzonych ubrań, ale z wymianą czy zwrotem towaru nie ma problemu – dodaje dziewczyna rozdająca znaczki z liczbą przymierzanych rzeczy. Zwrotu czy wymiany ubrań można dokonywać od jutra.

Dziś sklep otwarty będzie do godziny 21.00.

 

Różowo na Zarzeczu

Wkrótce na ulicach miasta pojawi się różowy autobus, którym będzie można się przejechać zupełnie za darmo. Oficjalna część imprezy odbędzie się na Zarzeczu o godzinie 14.30. Pink Sunrise poprowadzą Aleksandra Szwed i TITO. W programie pokazy tańca w wykonaniu grupy Atelie. Zobaczymy m.in.: sambę, salsę i taniec brzucha. Każdy chętny będzie mógł skorzystać z nauki tańca prowadzonej przez TITO. Organizatorzy zachęcają do udziału w karaoke, konkursie mokrego podkoszulka, w którym można wygrać 300 złotych, oraz w Street Strip Show, podczas którego odważne dziewczyny mogą wygrać firmowe ubrania Butiku. Do udziału w konkursach można się zgłaszać w salonie firmowym przy ulicy Kościuszki 22.

 

Na melanżu w Garwolinie

Gwiazdą wieczoru będzie zespół Monopol. Twórcy hitów „Zodiak na melanżu” i „Lans na stoku” rozgrzeją garwolińską publiczność o godzinie 19. Impreza z Butikiem potrwa planowo do godziny 22.

 

(ur) 2011-06-21 13:21:03

  • Zródło: http://www.egarwolin.pl/index.php/aktualnosci/2405-pink-sunrise-trwa
pixel