Akcja promocyjna

Letnie Tournée Butik "Pink Sunrise" - Siedlce

foto

Butik Pink Sunrise w Siedlcach
2011-06-14 10:36:12 Artykuł czytany 1367 razy

 

 

Letnie Tournée Butiku stało się już tradycją, również w tym roku odbędą się szalone imprezy pod nazwą „Pink Sunrise”, podczas których odbędzie się cała masa konkursów z super nagrodami. 25 czerwca impreza zawitała do Siedlec. Na uczestników zabawy z Butikiem czekał TITO- uczestnik programu „You Can Dance”, który m.in. poprowadził konkursy taneczne z nagrodami.


Tegoroczne tournee podzielone zostało  na dwa etapy, tak by uszczęśliwić jeszcze większa rzesza  fanów.  Wszystko rozpoczęło się od serii imprez w centrum kraju, a później przeniesie  się do nadmorskich kurortów.

Butik "Pink Sunrise" przyjeżdża do miast  odjazdowym, londyńskim autobusem piętrowym, którym każdy z chętnych będzie mógł się przejechać zupełnie za darmo. Podczas imprez można również zobaczyć ogniste pokazy tańca w wykonaniu grupy Atelie (m. in. samba, salsa, regeton, taniec brzucha i in.) oraz Aleksandry Szwed i TITO. Również uczestnicy imprezy mogli spróbować swoich sił na parkiecie w trakcie nauki tańca prowadzonej przez samego TITO. Imprezową muzykę zapoda znany DJ.

Natomiast dla spragnionych nagród i laurów odbyły się liczne konkursy, m.in.:
•    KARAOKE
•    Street Strip Show* - pierwszych dwadzieścia dziewczyn, będzie mogło zaopatrzyć się w  firmowe ciuchy zupełnie za darmo, ale pod warunkiem, że od razu je założą.

W Siedlcach oczywiście również można było przejechać się piętrowym autobusem oraz wygrać wspaniałe nagrody od Butiku. Dodatkową atrakcją był koncert MONOPOL Eko.

Zródło: http://www.podlasie24.pl//wiadomosci/butik-pink-sunrise-w-siedlcach-6e9d.html

pixel