Akcja promocyjna

Urodowe wtorki: Didier Lab

2017-07-18
Urodowe wtorki: Didier LabNiektórzy mówią, że dłonie są naszą wizytówką. My jesteśmy pewne, że każda z nas lubi wyglądać świetnie i mieć zadbane paznokcie. Dzisiaj chcemy zwrócić Waszą uwagę na jednego z czołowych producentów kosmetyków do pielęgnacji paznokci – Didier Lab.

Didier Lab

Pierwszy butik marki otwarto wiele lat temu w piątej dzielnicy Paryża, nieopodal słynnego bulwaru Saint-Germain. Dzisiaj Didier Lab jest jedną z najlepszych i bardzo popularnych firm związanych ze stylizacją paznokci. Ich produktów używa się na międzynarodowych targach oraz zawodach i konkursach kosmetycznych. Didier Lab jest nie tylko producentem kosmetyków, ale także organizatorem pokazów czy specjalistycznych szkoleń (Akademia Didier Lab). Filozofią marki jest całościowe dbanie o dłonie i kondycje płytki – zarówno w momencie robienia i posiadania manicure jak i odpowiednia pielęgnacja po zabiegu. Lakiery do paznokci Didier Lab są przeznaczone dla nowoczesnych, pewnych siebie i zdecydowanych kobiet, które są estetkami, cenią sobie elegancję i dobry wygląd. Produkty Didier Lab łącza w sobie doskonałą jakość, wygląd i wytrzymałość, ale także estetyczne wykonanie. Opakowania lakierów do paznokci bardziej przypominają flakoniki perfum niż tradycyjne buteleczki, są niezwykle eleganckie, jak przystało wszystkim paryskim wyrobom.

Najlepsze lakiery hybrydowe

Didier Lab zapewnia produkty kosmetyczne do kompleksowego dbania o paznokcie i dłonie. W ich ofercie znajdziemy zarówno lakiery do paznokci jak i bazy, topy, odżywki, specjalne zmywacze (cleaner), primery oraz różnego rodzaju ozdoby (pyłki, proszki, confetti, cekiny, naklejki). Didier Lab ma w sprzedaży także autorskie lampy ledowe, kosmetyczki, kuferki i inne produkty przydatne kosmetyczce. Lakiery Didier Lab dobrze kryją, są wytrzymałe, nie odpryskują się, nie pękają, a jednocześnie łatwo je później zmyć. Marka oferuje lakiery do różnych rodzajów stylizacji paznokci – akryli, hybryd, żeli oraz tradycyjnego manicure. Didier Lab proponuje wiele palet odcieni, dzięki czemu każda z nas z pewnością znalazłaby odcień idealny dla siebie czy dopasowany do konkretnej kreacji. W ofercie znajduje się także mnóstwo kosmetyków przydatnych do codziennej pielęgnacji paznokci i wzmacniania płytki – pilniczki, kremy do rąk, olejki i odżywki do paznokci.lakiery Didier Lab

Studios Didier

Warto zwrócić uwagę także na produkty kosmetyczne Studios Dider – to drugie oblicze znanej marki. Linia powstała dzięki niezwykłej energii, dążenia do odkrywania i chęci eksperymentowania. Intensywne odcienie sprawiają, że manicure daje energetycznego kopa, zachęca do działania i przepełnia optymizmem. Wśród produktów Studios Didier znalazły się między innymi kolorowe palety pop art, intensywne zestawy digital electro oraz mocne, czasami wręcz połyskujące odcienie świetnie pasujące do oryginalnych, miejskich stylizacji. Z drugiej strony, Studios Didier proponuje nam stonowane komplety barw nude czy paletę odcieni pastelowych.
Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2017
pixel