Wysyłka 24h
Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zwrot do 100 dni
Dołącz i zyskaj -15%
Akcja promocyjna
Czarny kopertowy sweter z guzikami z boku
Czarny kopertowy sweter z guzikami z boku
Czarny kopertowy sweter z guzikami z boku
Czarny kopertowy sweter z guzikami z boku
Czarny kopertowy sweter z guzikami z boku
Buy The Look
Czarny kopertowy sweter z guzikami z boku
Czarny kopertowy sweter z guzikami z boku
Czarny kopertowy sweter z guzikami z boku
Czarny kopertowy sweter z guzikami z boku
Czarny kopertowy sweter z guzikami z boku

Czarny kopertowy sweter z guzikami z boku

Nowość
  • skład materiału : 55% poliester z recyklingu, 18% akryl, 17% elastan, 10% wełna
  • sposób prania : pranie w pralce w 30°C
Rozmiar
Tabela rozmiarów
RozmiarRozmiar alt.WzrostObwód kl. piersiowejZew. dł. rękawaWew. dł rękawa
S/M36/38160-17282-8659-6149-51
L/XL40/42164-17891-9663-6553-55

Jak prawidłowo określić swój rozmiar?

WymiaryWymiary

Modelka ma na sobie rozmiar S/M. Wymiary modelki: wzrost 175 cm, biust 85 cm, talia 60 cm, biodra 90 cm

59,99 zł

brutto / 1szt.
Cena katalogowa:59,99 zł
Możesz kupić za pkt.
z
Możesz kupić także poprzez:
Dostawa od 7,99 zł
Do darmowej dostawy brakuje200,00 zł
100 dni na zwrot
Sprawdź, w którym sklepie obejrzysz i kupisz od ręki
Czarny kopertowy sweter z guzikami z boku
Czarny kopertowy sweter z guzikami z boku
Kolory:czarny
Po zakupie otrzymasz pkt.

Czarny kopertowy sweter z guzikami z boku  .

 

Kod produktu: IR-SW-RR1325.60

wzór dominujący: gładki    

styl: elegancki  

okazja: na co dzień, na spacer, na miasto, do pracy, wizytowe  

 

Modelka ma na sobie rozmiar S/M Wymiary modelki: wzrost 175 cm, biust 85 cm, talia 60 cm, biodra 90 cm.

Tabela rozmiarów

Wymiary mierzone na plasko (+/- 1cm)

Rozmiar
S/M
L/XL
[A] Obwód klatki piersiowej 72 76
[C] Obwód w biodrach 62 66
[D] Długość całkowita 50 51
[E] Długość rękawa 58 59
Dane produktu
Kod produktuIR-SW-RR1325.60
MarkaITALY MODA
typ produktusweter eleganckisweter dopasowany
okazjacodziennedo pracywizytowe
stylelegancki
wzór dominującygładki
materiał dominującypoliester z recyklingu
długośćstandardowa
rękawdługi rękaw
dekoltkopertowyserek / dekolt V
zapięcieguziki
skład materiału 55% poliester z recyklingu18% akryl17% elastan10% wełna
sposób prania pranie w pralce w 30°C
Pokaż wszystkie
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
RozmiarRozmiar alt.WzrostObwód kl. piersiowejZew. dł. rękawaWew. dł rękawa
S/M36/38160-17282-8659-6149-51
L/XL40/42164-17891-9663-6553-55

Jak prawidłowo określić swój rozmiar?

WymiaryWymiary

pixel