Wysyłka 24h
Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zwrot do 100 dni
Dołącz i zyskaj -15%
Akcja promocyjna
Szary rozpinany sweter w romby
Szary rozpinany sweter w romby
Szary rozpinany sweter w romby
Szary rozpinany sweter w romby
Szary rozpinany sweter w romby
Buy The Look
Szary rozpinany sweter w romby
Szary rozpinany sweter w romby
Szary rozpinany sweter w romby
Szary rozpinany sweter w romby
Szary rozpinany sweter w romby

Szary rozpinany sweter w romby

Nowość
  • skład materiału : 30% poliester, 26% akryl, 24% poliester z recyklingu, 20% poliamid
  • sposób prania : pranie w pralce w 30°C
Rozmiar
Tabela rozmiarów
RozmiarRozmiar alt.WzrostObwód kl. piersiowejZew. dł. rękawaWew. dł rękawa
S/M36/38160-17282-8659-6149-51
L/XL40/42164-17891-9663-6553-55

Jak prawidłowo określić swój rozmiar?

WymiaryWymiary

Modelka ma na sobie rozmiar S/M. Wymiary modelki: wzrost 175 cm, biust 85 cm, talia 60 cm, biodra 90 cm

99,99 zł

brutto / 1szt.
Cena katalogowa:99,99 zł
Możesz kupić za pkt.
z
Możesz kupić także poprzez:
Dostawa od 7,99 zł
Do darmowej dostawy brakuje200,00 zł
100 dni na zwrot
Sprawdź, w którym sklepie obejrzysz i kupisz od ręki
Szary rozpinany sweter w romby
Szary rozpinany sweter w romby
Kolory:szary
Po zakupie otrzymasz pkt.

Szary rozpinany sweter w romby  .

 

Kod produktu: IR-SW-G9722.51


wzór dominujący: geometryczny    

styl: elegancki  

okazja: do pracy, na miasto, wizytowe, na co dzień  

 

Modelka ma na sobie rozmiar S/M. Wymiary modelki: wzrost 175 cm, biust 85 cm, talia 60 cm, biodra 90 cm.

Tabela rozmiarów

Wymiary mierzone na plasko (+/- 1cm)

Rozmiar
S/M
L/XL
[A] Obwód klatki piersiowej 94 100
[C] Obwód w biodrach 82 96
[D] Długość całkowita 56 56
[E] Długość rękawa 57 57
Dane produktu
Kod produktuIR-SW-G9722.51
typ produktukardigan
okazjacodziennedo pracy
stylelegancki
wzór dominującygeometryczny
materiał dominującypoliester
długośćstandardowa
rękawdługi rękaw
dekoltokrągły
zapięcieguziki
skład materiału 30% poliester26% akryl24% poliester z recyklingu20% poliamid
sposób prania pranie w pralce w 30°C
Pokaż wszystkie
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
RozmiarRozmiar alt.WzrostObwód kl. piersiowejZew. dł. rękawaWew. dł rękawa
S/M36/38160-17282-8659-6149-51
L/XL40/42164-17891-9663-6553-55

Jak prawidłowo określić swój rozmiar?

WymiaryWymiary

pixel