Akcja promocyjna

Informacje o produktach | Centrum pomocy eButik.pl

Profil klienta
Informacje o produktach
Zamówienia
Płatności
Terminy i dostawy
Wymiany, zwroty, reklamacje

INFORMACJE O PRODUKTACHJakie produkty mogę znaleźć na ebutik.pl?

Nasza oferta stale się zmienia, a spektrum asortymentowe jest bardzo szerokie. Znajdziesz u nas bogatą ofertę mody, która całkowicie odmieni Twoja garderobę. Oprócz odzieży codziennej i wierzchniej, obuwia, bielizny i akcesoriów codziennego użytku jak np. okulary czy zegarki, przygotowaliśmy specjalnie wyselekcjonowaną ofertę HOME. Zainspirujesz się i oprócz regularnego odświeżania swojej garderoby, zdecydujesz się również na zmiany w wystroju swojego domu. Jesteśmy przekonany, że lub dbać o siebie i przestrzeń, którą się otaczasz. Nasz sklep jest miejscem właśnie dla Ciebie!

Z czego wynika tak korzystna polityka cenowa?

Produkty, które oferujemy na naszej stronie, sprowadzamy bezpośrednio od dostawców z całego świata. Mamy bardzo duże grono oddanych klientek, które od lat niezmiennie ufają naszej marce, dlatego u naszych kontrahentów robimy większe zakupy. Takie działanie pozwala nam na bardzo korzystne rabaty, a ponieważ uwielbiamy dzielić się nie tylko modą, udostępniamy Wam naszą ofertę w korzystnych cenach ze specjalnym rabatem, gwarantując przy tym dobre jakościowo produkty.

Czy produkty są zgodne ze standardową rozmiarówką?

Może się zdarzyć, że w niektórych produktach rozmiar odbiega nieco od standardowej rozmiarówki. Wynika to z faktu sprowadzania odzieży od różnych producentów. Ewentualne rozbieżności rozmiarowe (zawyżenie lub zaniżenie) podajemy w opisie. Wybierając produkt z naszej oferty, możesz sugerować się ogólną tabelą rozmiarów podaną na stronie. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do rozmiaru, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Wystarczy, że prześlesz nam mailową wiadomość z kodem produktu oraz pytaniem o konkretne wymiary, a my sprawdzimy je specjalnie dla Ciebie.

Gdzie znajdę tabele rozmiarów ze szczegółowymi wymiarami produktów?

Wiemy, że rozmiar rozmiarowi nierówny, dlatego staramy się zamieścić pełne informacje o naszych produktach w opisie na stronie sklepu. Nie mamy jednak tabel rozmiarów ze szczegółowymi wymiarami każdego produktu. Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji w wyborze rozmiaru, udostepniamy tabele pomocnicze z wymiarami ciała. Znajdziesz tam m.in. standardową długość nogawki dla spodni w konkretnym rozmiarze, długość rękawa w przypadku bluz i swetrów, a także obwód klatki piersiowej mierzony pod miską stanika i obwód biustu. Dla Twojej wygody przygotowaliśmy też odpowiedniki rozmiarów, tak aby mieć pewność, że rozmiar 36 to klasyczna S-ka.

Czy produkty, których aktualnie nie ma w sklepie, pojawią się jeszcze na eButik.pl?

Staramy się na bieżąco uzupełniać stany magazynowe niemal wszystkich produktów z naszej oferty. Towary, które cieszą się największym zainteresowaniem naszych Klientów, na bieżąco domawiamy u dostawców lub składamy zamówienie na nową partię produkcyjną w szwalni. Niestey nie zawsze możemy na 100% zagwarantować, że produkt, którego szukasz, pojawi się ponownie, dlatego zachęcamy Cię do regularnego przeglądania strony. Czasami zdarza się, że produkty, których szukają nasi Klienci, pojawiają się z dnia na dzień w zakładce z Bestsellerami. Jeśli chcesz, możesz dodać interesujący Cię produkt do listy obserwowanych lub zapisać się na powiadomienie o dostępności. Gdy uda się nam uzupełnić stany magazynowe, otrzymasz od nas wiadomość mailową z informacją, że produkt, którego szukasz, jest znów w sklepie!

Czy posiadacie sklepy stacjonarne?

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów przenieśliśmy całą naszą ofertę do sprzedaży online. Może się zdarzyć, że w Polsce i państwach ościennych spotkasz się ze sklepem działającym pod nazwą i szyldem BUTIK I like. Takie punkty nie są naszymi sklepami własnymi, działają na zasadzie partnerstwa i są prowadzone przez niezależnych przedsiębiorców.

Czy oferta sklepów stacjonarnych jest taka sama jak na stronie eButik.pl?

Oferta na stronie internetowej ebutik.pl dynamicznie się zmienia. Aktualną podaż w sklepie online definiują potrzeby naszych zaufanych klientek. Asortyment sprzedawany w sklepikach jest niezależny od naszej oferty i pozyskiwany jest we własnym zakresie podmiotów prowadzących butiki. Spółka prowadząca ebutik.pl nie zajmuje się zatowarowaniem sklepików stacjonarnych działających pod szyldem BUTIK I like.

Czy szukacie nowych produktów do swojej oferty?

Decydując się na działalność w segmencie e-commerce, podjęliśmy nieodwracalną decyzję o stałym i dynamicznym rozwoju naszej oferty. Odwiedzamy różne zakątki świata, bierzemy udział w różnego rodzaju targach, przeglądamy pisma branżowe i szukamy codziennie nowych inspiracji, aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom naszych klientek. Jeśli uważasz, że Twoje produkty mogłyby spodobać się naszym klientkom, napisz do nas na adres wspolpraca@tfg.pl i od razu prześlij pełną ofertę współpracy handlowej.Nie udało Ci się znaleźć odpowiedzi? Skontaktuj się z nami:


Zadzwoń do nas

Zadzwoń do nas

(22) 290 1080

Pn.-Pt. 08:00-17:00

Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

bok@ebutik.pl

Porozmawiaj na czacie

Porozmawiaj na czacie

pixel